Pokladna která vás bude bavit


Pokladna miniPOS je tak jednoduchá, že ji snadno zvládne každý. Navíc má chytré funkce, které ušetří čas. Je krásná a přehledná. Budete ji milovat.

Propojený systém

Pokladní systém je tvořen jednou nebo více pokladnami a webovou správou. Vše je propojeno a data se automaticky přenáší v obou směrech.

Ochrana dat

Prodejní doklady z pokladny se ihned zálohují v datovém centru a proto jsou automaticky chráněny proti ztrátě či poškození.

Snadné nastavení

Doma na počítači si nastavíte adresu provozovny, vzhled účtenky a naplníte ceník zbožím a službami, které budete prodávat. Je to tak jednoduché!

Elektronická evidence tržeb

Doklady odesíláme na finanční správu za vás. Nemusíte nic řešit. Pokladna funguje rychle i bez připojení k internetu. Po připojení data sama přenese.

Přehled tržeb

Kdykoliv na stisk tlačítka si zobrazíte přehled tržeb. V číslech i graficky. Vše je na první pohled přehledné a jasné. Prodeje máte pod kontrolou na pokladně i na webu.

Evidence směn

Můžete otevírat a uzavírat pokladnu a sledovat prodeje na směny. Ráno pokladnu otevřete a večer uvidíte jaká byla tržba. Pokladna průběžně počítá hotovost.

Pokladna pro radost z práce

Aplikace miniPOS je tak jednoduchá, přehledná a krásná, že ji budete milovat.Každý den vám bude dělat radost.

Rychlý prodej

Vystavit účtenku zvládnete na pár kliků. Položky nacvakáte z ceníku, dáte zaplatit, tisk a je hotovo. Můžete i jen zadat částku a případně sazbu DPH.

Účtenku pošlete e-mailem

Víte, že nemusíte tisknout účtenky? Doklad o platbě můžete klientovi odeslat e-mailem. Tím splníte svou povinnost vůči úřadu. V aplikaci miniPOS jen zadáte e-mail, kliknete na Odeslat a je to.

Prodej zboží s čárovým kódem

Zboží prodáte snadno a rychle pomocí čárového kódu. Ten snadno naskenujete fotoaparátem vašeho přístroje. Zboží bez kódu zadáte ručně pomocí PLU.

Tiskne na jakékoli tiskárně

Aplikace miniPOS tiskne skoro na jakékoli tiskárně na trhu. Tiskárnu připojíte přes Bluetooth, USB, WiFi nebo Ethernet. Pokud vaše tiskárna není podporována, připojíme ji.

Účtování na stoly

Gastro funkce jsou hračka. Snadno a rychle můžete přijímat objednávky na stoly, přesouvat hosty nebo rozdělovat účty. Obsazené stoly jsou barevně odlišené.

Jedna kasa pro všechny

Na jedné pokladně může své tržby evidovat více daňových poplatníků. Každý pokladní může evidovat tržby na svoje vlastní DIČ jako pověřený poplatník. Stačí vám jedna pokladna.

Vždy v obraze díky webu

Svou provozovnu máte pod kontrolou v reálném čase odkudkoliv. Každý jednotlivý prodej je okamžitě vidět. Přehled tržeb a tiskové sestavy na pár kliknutí.

Vzdálený přístup

Spravovat svou provozovnu můžete pohodlně odkudkoliv přes webové rozhraní. Přehledně zde vidíte své tržby, prodejní doklady, sklad a ceník zboží a služeb.

Data v bezpečí

Vaše data jsou bezpečně uložena v datovém centru a jsou pravidelně zálohována. Máte k nim přístup jen vy na základě přihlášení e-mailem a heslem.

Zákonná archivace

Daňové doklady je třeba dle zákona archivovat po dobu 10 let. Vaše data jsou u nás bezpečně archivována a kdykoli dostupná.

Přehledné tisky

Prodejní data můžete snadno tisknout v přehledných sestavách. Získáte přehled prodejů dle položek, skupin či jednotlivých směn.

Export dat

Svá prodejní data můžete exportovat do účetnictví či do jiných systémů. K dispozici je export v různých formátech.

Zjednodušte si svou práci

Dejte přístup na web své účetní a ušetřete svůj čas. Už nikdy nebudete muset připravovat přehledy tržeb a hlídat termíny. Není to skvělé?

Přidejte se mezi nadšené uživatele

Vykročte dnes novým směrem a nezávazně zkuste pokladnu miniPOS na 30 dnů ZDARMA. Nemáte co ztratit. Věříme, že najdete skvělého pomocníka a že u nás zůstanete.